KONST / Litografier / Färglitografi 16495251
nr 1649 5251
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 175/200, daterad -83. Färglitografi, bildmått: 36x55 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Kondition: skadad ram
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 19:06:06
14/10 13:07:49
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren